PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejKlub rodziców

Aneta Waszczuk @ czw., 03/03/2016 - 09:13

Klub Rodziców przy ul. Jaremy 1, na osiedlu Azory rozpoczyna działania z dniem 15.03.2016r. Harmonogram na marzec zawiera następujące działania:

 

15 MARCA, wtorek, godz. 11.00 – 13.00

Uroczyste otwarcie.

Spotkanie zapoznawcze o charakterze integracyjnym: przedstawienie oferty Klubu Rodziców, rozmowa na temat oczekiwań uczestniczek dotyczących wspólnych spotkań, poczęstunek, animacja dla dzieci.

 

17 MARCA, czwartek,  godz. 11.00 – 12.00

Zajęcia dla rodziców.

Zwykłe rzeczy, niezwykłe zabawy – porady i wymiana doświadczeń rodziców dotyczących zabaw z dziećmi, podążając za myślą: w co się bawić z dzieckiem bez drogich, markowych zabawek. Wstęp do cyklu spotkań.

 

22 MARCA, wtorek, godz.11.00 – 12.00

Spotkanie z pedagogiem – prowadzenie Katarzyna Kiwała „Jak przygotować dzieci
do żłobka i przedszkola, i dlaczego warto zacząć już w marcu”

Na pierwszym spotkaniu zostanie poruszony temat dzieci do  pierwszego roku życia, porady jak przygotować maluszka do żłobka wraz z bibliografią tematyczną.

 

31 MARCA, czwartek, godz.11.00 – 12.00

„Miastowanie na Azorach” – zajęcia plastyczne dla dzieci 3-5 lat prowadzone przez panią Joannę Zbelę, przygotowujące do planowanego wernisażu i wystawy „Miastowanie
na Azorach”.

 

Program na pierwszy miesiąc został opracowany w konsultacji z rodzicami mieszkającymi na os. Azory i mających kontakt z animatorami programu aktywności lokalnej „Azory”.

Program na miesiąc kwiecień zostanie opracowany wraz z uczestnikami-rodzicami. 


logo POKL MOPS UE