Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejDzień Kobiet na Azorach.

Anna Półtorak @ pt., 10/03/2017 - 09:30

Informuję, że w ramach zadań Działu Rewitalizacji Społecznej MOPS Kraków,
w Programie Aktywności Lokalnej ,,Azory” ul. Jaremy 1, w dniu 8 marca br. odbyło się wyjątkowe wielopokoleniowe spotkanie dla aktywnych mieszkanek osiedla z okazji Dnia Kobiet. W miłej atmosferze seniorki wspominały ówczesne obchody tego wyjątkowego dnia. Nie zabrakło opowieści o goździkach i rajstopach. Młodsze panie wspominały zapach frezji. Całość spotkania dopełnił słodki poczęstunek przygotowany przez mieszkanki,  które w ramach warsztatów kulinarnych również odbywających się w PAL przygotowały słodkie naleśnik i ciasto. Pamiątkowe zdjęcia wykonał dla wszystkich świętujących reporter z gazety ,,Fakt”.

Czytaj całość »


Warsztaty z rękodzieła artystycznego.

Anna Półtorak @ pt., 10/03/2017 - 13:39

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców z osiedla Azory do punktu PAL  ul. Jaremy 1 w każdą środę od 16.00 do 19.00 na warsztaty z rękodzieła artystycznego oraz do kącika malucha. Pod fachowym okiem osoby prowadzącej, dzieci, młodzież oraz seniorzy wykonują inspirujące prace.
W kąciku malucha zapewniamy ciekawe i edukacyjne zabawy dla najmłodszych, pomoc w odrabianiu lekcji i wiele innych atrakcji.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj całość »


PAL Nr 14- Program Aktywności Lokalnej skierowany do spokrewnionych i niezawodowych rodzin zastępczych z terenu Gminy Miejskiej Kraków

Beata Krehlik @ pon., 13/03/2017 - 08:14

Harmonogram zajęć na marzec 2017r:

 

Podgląd obrazka

 

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj całość »


Harmonogram Klubu Rodziców na kwiecień 2017r.

Anna Półtorak @ śr., 29/03/2017 - 11:02

                          

Serdecznie zapraszamy krakowskie rodziny do Klubów Rodziców działających przy Programach Aktywności Lokalnej. Wszystkie zajęcia w ramach Klubów Rodziców są bezpłatne.

 

Harmonogram Klubów Rodziców – kwiecień 2017 r.

 

 

Klub Rodziców 

              Program Aktywności Lokalnej „AZORY

ul. Jaremy 1, Kraków

tel.: 695-802-278

 

4 KWIETNIA  wtorek  godz. 11.00 - 12.00

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE