Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejAkcja młodzieży PAL "Na Olszy" - "Wspieraj psiaka i kociak" 2016r.

Elżbieta Sarnek @ pon., 01/02/2016 - 18:30

Przez cały miesiąc styczeń młodzież  z PAL „Na Olszy” wraz z streetworkerem prowadziła akcją  „Wspieraj psiaka i kociaka” : stworzyli plakat, rozwieszali plakaty na osiedlu, koordynowali zbiórkę.  Zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt prowadzona była wśród mieszkańców osiedli Olsza i Olsza II.  Społeczność lokalna bardzo aktywnie zaangażował się w akcję. Ogółem w zbiórce wzięło udział 26 osób . W dniu  28.01.2016r. młodzież PAL udała się do Schroniska „Psie Pole” w Racławicach,  gdzie wręczyli zebrane rzeczy,  mogli zobaczyć warunki w jakich zwierzęta żyją, dowiedzieć się o funkcjonowaniu schroniska i adopcji.  Było to piękne doświadczenie, które uwrażliwiło uczestników na los bezdomnych zwierząt.

Dziękujemy bardzo mieszkańcom za zaangażowanie się w tegoroczną akcję i mamy nadzieję, że za rok również bedziemy mogli wesprzeć zwierzęta.

 

Czytaj całość »


Harmonogram PAL13 Znaczenie Rodziny - luty 2016

Barbara Bartkiewicz @ pon., 08/02/2016 - 08:31

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj całość »


PAL Nr 14 - Program Aktywnosci Lokalnej dla spokrewnionych i niezawodowych rodzin zastępczych z terenu Gminy Miejskiej Kraków

Beata Krehlik @ czw., 11/02/2016 - 09:58

Harmonogram zajęć na luty 2016r.

Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE