Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejNowy harmonogram na STYCZEŃ 2015 już jest!!!!!

Paulina Gosek @ pt., 02/01/2015 - 14:49

Czytaj całość »


Harmonogram I 2015 PAL Ugorek

Ewa Galicka @ pon., 05/01/2015 - 12:52

Czytaj całość »


koncert kolęd na Olszy

Elżbieta Sarnek @ pon., 12/01/2015 - 16:20

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd zespołu "Potrzeba Chwili" w najbliższą środę 14 stycznia  o godz. 18 w Szkole Podstawowej Nr 95 przy ul. Wileńskiej 9. Będziemy mogli usłyszeć zarówno kolędy tradycyjne, jak też w zupełnie nowych aranżacjach. Wstęp wolny - można przyprowadzić rodzinę, znajomych.

Koncert jest kolejnym zaplanowanym działaniem w ramach projektu "Most Przyjaźni" Polskiego Towarzystwa Kulturalnego, dla mieszkańców  osiedla Olsza i Olsza 2.

Do zobaczenia!

 

Czytaj całość »


Wiosenne plany streetworkerów z pal2.

Anna Półtorak @ wt., 20/01/2015 - 09:37

Z końcem czerwca 2015 PAL „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla” kończy działalność, ale streetworkerzy nie znikają z osiedli. Mają sporo planów, jak zagospodarować wolny czas beneficjentów i beneficjentek. Będą wyjścia do kina i teatru, jak i na basen. Kontynuowane będą również warsztaty prowadzone przez nas: profilaktyczne, antydyskryminacyjne, z zakresu funkcjonowania w grupie. W przygotowaniu jest także szereg kursów zawodowych, np. na kucharza, kelnera, barmana, spawacza i obsługę wózków widłowych. Stałym punktem projektu są sale gimnastyczne, które pozostają w tych samych miejscach. Pracy jest dużo, ale nasi streetworkerzy i streetworkerki jak zawsze spróbują podołać tym wyzwaniom. Osoby zainteresowane zapraszamy do biura przy ul. Obrońców Krzyża 11c i ul. Czerwieńskiego 22 albo przez kontakt mailowy pal2 [at] mops [dot] krakow [dot] pllub streetwork [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Czytaj całość »


Rada Dzielnicy III bliżej mieszkańców Ugorka

Ewa Galicka @ śr., 28/01/2015 - 07:36

Począwszy od lutego b.r., w każdą pierwszą środę miesiąca, w godz. od 15.00 do 17.00, w siedzibie PAL Ugorek przy ul. Ugorek 1, dyżur będzie pełnił radny Dzielnicy III p. Henryk Redkiewicz.

Pierwszy dyżur już 04.02.2015 r.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców.

Czytaj całość »


Decoupage w roli głównej.

Ewa Galicka @ pt., 30/01/2015 - 09:16

Za oknem zima, a u nas w PAL Ugorek już wiosna:).

Na cotygodniowych warsztatach rękodzieła, króluje decoupage i motywy wiosenne. Panie wytrwale ozdabiają słoiczki, buteleczki i doniczki. Efekty prac widać na załączonym zdjęciu.

Szczególne podziękowania należą się tu naszej samozwańczej instruktorce p. Ilonie, która wytrwale instruuje, podpowiada i odkrywa przed nami tajniki decoupagu.

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Ugorka do dołączenia do grupy. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. od 16.30 do 19.00, w siedzibie PAL Ugorek, przy ul. Ugorek 1.

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE