Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejNowy harmonogram na STYCZEŃ 2015 już jest!!!!!

Paulina Gosek @ pt., 02/01/2015 - 14:49

Czytaj całość »


Harmonogram I 2015 PAL Ugorek

Ewa Galicka @ pon., 05/01/2015 - 12:52

Czytaj całość »


koncert kolęd na Olszy

Elżbieta Sarnek @ pon., 12/01/2015 - 16:20

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd zespołu "Potrzeba Chwili" w najbliższą środę 14 stycznia  o godz. 18 w Szkole Podstawowej Nr 95 przy ul. Wileńskiej 9. Będziemy mogli usłyszeć zarówno kolędy tradycyjne, jak też w zupełnie nowych aranżacjach. Wstęp wolny - można przyprowadzić rodzinę, znajomych.

Koncert jest kolejnym zaplanowanym działaniem w ramach projektu "Most Przyjaźni" Polskiego Towarzystwa Kulturalnego, dla mieszkańców  osiedla Olsza i Olsza 2.

Do zobaczenia!

 

Czytaj całość »


Wiosenne plany streetworkerów z pal2.

Anna Półtorak @ wt., 20/01/2015 - 09:37

Z końcem czerwca 2015 PAL „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla” kończy działalność, ale streetworkerzy nie znikają z osiedli. Mają sporo planów, jak zagospodarować wolny czas beneficjentów i beneficjentek. Będą wyjścia do kina i teatru, jak i na basen. Kontynuowane będą również warsztaty prowadzone przez nas: profilaktyczne, antydyskryminacyjne, z zakresu funkcjonowania w grupie. W przygotowaniu jest także szereg kursów zawodowych, np. na kucharza, kelnera, barmana, spawacza i obsługę wózków widłowych. Stałym punktem projektu są sale gimnastyczne, które pozostają w tych samych miejscach. Pracy jest dużo, ale nasi streetworkerzy i streetworkerki jak zawsze spróbują podołać tym wyzwaniom. Osoby zainteresowane zapraszamy do biura przy ul. Obrońców Krzyża 11c i ul. Czerwieńskiego 22 albo przez kontakt mailowy pal2 [at] mops [dot] krakow [dot] pllub streetwork [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Czytaj całość »


Rada Dzielnicy III bliżej mieszkańców Ugorka

Ewa Galicka @ śr., 28/01/2015 - 07:36

Począwszy od lutego b.r., w każdą pierwszą środę miesiąca, w godz. od 15.00 do 17.00, w siedzibie PAL Ugorek przy ul. Ugorek 1, dyżur będzie pełnił radny Dzielnicy III p. Henryk Redkiewicz.

Pierwszy dyżur już 04.02.2015 r.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców.

Czytaj całość »


Decoupage w roli głównej.

Ewa Galicka @ pt., 30/01/2015 - 09:16

Za oknem zima, a u nas w PAL Ugorek już wiosna:).

Na cotygodniowych warsztatach rękodzieła, króluje decoupage i motywy wiosenne. Panie wytrwale ozdabiają słoiczki, buteleczki i doniczki. Efekty prac widać na załączonym zdjęciu.

Szczególne podziękowania należą się tu naszej samozwańczej instruktorce p. Ilonie, która wytrwale instruuje, podpowiada i odkrywa przed nami tajniki decoupagu.

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Ugorka do dołączenia do grupy. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. od 16.30 do 19.00, w siedzibie PAL Ugorek, przy ul. Ugorek 1.

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE