Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejŚNIADANIE WIELKANOCNE W PAL 11 ,,Nasze Sprawy"

Marzena Bugaj @ pon., 05/05/2014 - 12:19

W dniu 17.04.2014r w PAL ,,Nasze Sprawy" z inicjatywy mieszkańców zostało zorganizowane Śniadanie Wielkanocne. Panie uczęszczające regularnie do Punktu pięknie udekorowały stół białym obrusem, pachnącym bukszpanem oraz własnoręcznie wykonanymi pisankami. Spotkanie miało charakter wielopokoleniowy w którym uczestniczyły dzieci, ich rodzice oraz seniorzy. Wszyscy podzielili się świątecznym jajeczkiem składając sobie życzenia.
Na wielkanocnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw przygotowanych przez mieszkanki Azorów. Starsze osoby opowiadały o  znaczeniu przeżywania Świąt Wielkiej Nocy. Zorganizowane spotkanie przebiegło w szczególnej atmosferze wprowadzającej wszystkich w świąteczny nastroj.

 Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie i wspaniałą współpracę przy organizacji spotkania.

 

          Animatorzy Lokalni

Marzena Bugaj Aneta Waszczuk

 

 

Czytaj całość »


Harmonogram - Maj

Ewa Galicka @ wt., 06/05/2014 - 08:28

Czytaj całość »


Harmonogram na maj - PAL 13 Znaczenie Rodziny

Barbara Bartkiewicz @ wt., 06/05/2014 - 12:46

Czytaj całość »


Rusza modernizacja boiska przy ul. Żytniej

Elżbieta Sarnek @ wt., 13/05/2014 - 14:11

W piątek 25 kwietnia oficjalne przekazanie placu budowy wykonawcy modernizacji boiska. Boisko ze sztuczną nawierzchnią, nowym oświetleniem, piłkochwytami będzie gotowe w lipcu. To kolejne (piąte) boisko na terenie Dzielnica III Prądnik Czerwony, do którego modernizacji udało się doprowadzić.

Czytaj całość »


Zaproszenie na konsultacje społeczne.

Ewa Galicka @ śr., 14/05/2014 - 11:49

Metro, monitoring, drogi rowerowe –

konsultacje społeczne w Dzielnicy III

 

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na konsultacje społeczne zorganizowane przez Wydział Rozwoju Miasta UMK poświęcone trzem zagadnieniom: budowie metra w Krakowie, rozbudowie miejskiej sieci monitoringu oraz wieloletniego programu budowy dróg rowerowych.

Mieszkańcy Krakowa będą się mogli wypowiedzieć w tych trzech sprawach oraz w sprawie idei organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku w referendum lokalnym, które odbędzie się 25 maja 2014 roku wraz z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jeśli frekwencja przekroczy 30 proc. uprawnionych do głosowania, wyniki będą wiążące dla władz miasta.

Podczas spotkania konsultacyjnego eksperci z Urzędu Miasta Krakowa i ZIKiT-u prezentować będą koncepcje, plany, koszty i spodziewane korzyści z budowy metra, rozbudowy monitoringu i rozwoju dróg rowerowych. Przewidziana jest także dyskusja.

 

Czytaj całość »


Kiermasz talentów na Ugorku

Ewa Galicka @ śr., 14/05/2014 - 12:37

Zapraszamy do czytania: http://ugorekiolsza.wordpress.com/2014/05/12/kiermasz-talentow/ 

Czytaj całość »


Warsztaty scrapbookingu w PAL Ugorek

Ewa Galicka @ śr., 14/05/2014 - 12:51

13.05.2014 r. ruszyły warsztaty ze scrapbookingu w PAL Ugorek. Pod fachowym okiem scrapbookerki, uczestniczki warsztatów zapoznawały się z tajnikami tego rękodzieła i tworzyły kartki "kopertówki". Było twórczo i sympatycznie. Uczestniczki już nie mogą doczekać się kolejnych zajęć.

Czytaj całość »


Harmonogram Maj - PAL Ugorek

Ewa Galicka @ czw., 15/05/2014 - 10:01

Czytaj całość »


PAL Prądnik Czerwony zakończył swoją działalność

Elżbieta Sarnek @ czw., 15/05/2014 - 13:24

PAL Prądnik Czerwony "Aktywność Twoją szansą na lepsze jutro" zakończył swoją działalność.

Czytaj całość »


Ruszcza tętni życiem!

Magdalena Baartus... @ pt., 16/05/2014 - 12:54

W Ruszczy - dzieje się..

A co u nas nowego?

Uczestniczki z  rękodzieła rozwinęły skrzydła i postanowiły pokazać innym swoje piękne wyroby. Odbyły się 2 wystawy prac:

1) W dniu 8.03.2014r. odbyła się wystawa towarzysząca imprezie z okazji Dnia Kobiet w ramach współpracy z Klubem „Karino” działającym przy Nowohuckim Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta 

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE