Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjnyŚNIADANIE WIELKANOCNE W PAL 11 ,,Nasze Sprawy"

Marzena Bugaj @ pon., 05/05/2014 - 12:19

W dniu 17.04.2014r w PAL ,,Nasze Sprawy" z inicjatywy mieszkańców zostało zorganizowane Śniadanie Wielkanocne. Panie uczęszczające regularnie do Punktu pięknie udekorowały stół białym obrusem, pachnącym bukszpanem oraz własnoręcznie wykonanymi pisankami. Spotkanie miało charakter wielopokoleniowy w którym uczestniczyły dzieci, ich rodzice oraz seniorzy. Wszyscy podzielili się świątecznym jajeczkiem składając sobie życzenia.
Na wielkanocnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw przygotowanych przez mieszkanki Azorów. Starsze osoby opowiadały o  znaczeniu przeżywania Świąt Wielkiej Nocy. Zorganizowane spotkanie przebiegło w szczególnej atmosferze wprowadzającej wszystkich w świąteczny nastroj.

 Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie i wspaniałą współpracę przy organizacji spotkania.

 

          Animatorzy Lokalni

Marzena Bugaj Aneta Waszczuk

 

 

Czytaj całość »


Harmonogram - Maj

Ewa Galicka @ wt., 06/05/2014 - 08:28

Czytaj całość »


Harmonogram na maj - PAL 13 Znaczenie Rodziny

Barbara Bartkiewicz @ wt., 06/05/2014 - 12:46

Czytaj całość »


Rusza modernizacja boiska przy ul. Żytniej

Elżbieta Sarnek @ wt., 13/05/2014 - 14:11

W piątek 25 kwietnia oficjalne przekazanie placu budowy wykonawcy modernizacji boiska. Boisko ze sztuczną nawierzchnią, nowym oświetleniem, piłkochwytami będzie gotowe w lipcu. To kolejne (piąte) boisko na terenie Dzielnica III Prądnik Czerwony, do którego modernizacji udało się doprowadzić.

Czytaj całość »


Zaproszenie na konsultacje społeczne.

Ewa Galicka @ śr., 14/05/2014 - 11:49

Metro, monitoring, drogi rowerowe –

konsultacje społeczne w Dzielnicy III

 

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony zaprasza na konsultacje społeczne zorganizowane przez Wydział Rozwoju Miasta UMK poświęcone trzem zagadnieniom: budowie metra w Krakowie, rozbudowie miejskiej sieci monitoringu oraz wieloletniego programu budowy dróg rowerowych.

Mieszkańcy Krakowa będą się mogli wypowiedzieć w tych trzech sprawach oraz w sprawie idei organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku w referendum lokalnym, które odbędzie się 25 maja 2014 roku wraz z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jeśli frekwencja przekroczy 30 proc. uprawnionych do głosowania, wyniki będą wiążące dla władz miasta.

Podczas spotkania konsultacyjnego eksperci z Urzędu Miasta Krakowa i ZIKiT-u prezentować będą koncepcje, plany, koszty i spodziewane korzyści z budowy metra, rozbudowy monitoringu i rozwoju dróg rowerowych. Przewidziana jest także dyskusja.

 

Czytaj całość »


Kiermasz talentów na Ugorku

Ewa Galicka @ śr., 14/05/2014 - 12:37

Zapraszamy do czytania: http://ugorekiolsza.wordpress.com/2014/05/12/kiermasz-talentow/ 

Czytaj całość »


Warsztaty scrapbookingu w PAL Ugorek

Ewa Galicka @ śr., 14/05/2014 - 12:51

13.05.2014 r. ruszyły warsztaty ze scrapbookingu w PAL Ugorek. Pod fachowym okiem scrapbookerki, uczestniczki warsztatów zapoznawały się z tajnikami tego rękodzieła i tworzyły kartki "kopertówki". Było twórczo i sympatycznie. Uczestniczki już nie mogą doczekać się kolejnych zajęć.

Czytaj całość »


Harmonogram Maj - PAL Ugorek

Ewa Galicka @ czw., 15/05/2014 - 10:01

Czytaj całość »


PAL Prądnik Czerwony zakończył swoją działalność

Elżbieta Sarnek @ czw., 15/05/2014 - 13:24

PAL Prądnik Czerwony "Aktywność Twoją szansą na lepsze jutro" zakończył swoją działalność.

Czytaj całość »


Ruszcza tętni życiem!

Magdalena Baartus... @ pt., 16/05/2014 - 12:54

W Ruszczy - dzieje się..

A co u nas nowego?

Uczestniczki z  rękodzieła rozwinęły skrzydła i postanowiły pokazać innym swoje piękne wyroby. Odbyły się 2 wystawy prac:

1) W dniu 8.03.2014r. odbyła się wystawa towarzysząca imprezie z okazji Dnia Kobiet w ramach współpracy z Klubem „Karino” działającym przy Nowohuckim Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta 

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE