PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejKoniec realizacji PAL pn.: „Siła rodziny”

Piotr Józefiak @ śr., 09/01/2013 - 13:24

 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły aktywny udział w programie Aktywności Lokalnej pn.: „Siła rodziny” i przyczyniły się do jego sukcesu. Mamy nadzieję, iż uzyskane w trakcie realizacji PAL umiejętności i kwalifikacje w wymierny sposób przedłożą się na Państwa sukcesy prywatne i zawodowe.

Czytaj całość »


Spotkanie podsumowujące PAL "Stworzyć miejsce do życia"

Berenika Błaszak @ czw., 31/01/2013 - 20:28

W dniu 14.12.2012 w godz. 17.00-20.00 w Hotelu Kazimierz odbyło się spotkanie podsumowujące działalność PAL  "Stworzyć miejsce do życia"

Z uwagi na okres przedświąteczny spotkanie połączyliśmy ze spotkaniem wigilijnymj:).
W trakcie spotkania odbyły się:

 • minikoncert część I- odbyła się premiera miniteledysków z płyty Moje Maisto nagranej przy pomocy Pana Michała Pijocha STUDIO NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH REDSHIFT  wraz z pokazem zdjęć z zajęć
   
 • podsumowanie PAL wraz z fotorelacją
   
 • kolacja wigilijna przy stołach
   
 • prezentacja zdjęć w ramach „Kraków jaki znam…”-wystawa zdjęć uczestników
   
 • minikoncert część II-młodzi uczestnicy ośpiewali przygotowane podczas żmudnych prób:) kolędy wraz z wierszami
Czytaj całość »


Wielkie małe przenosiny biura Programu Aktywności Lokalnej „Stworzyć miejsce do życia”

Berenika Błaszak @ czw., 31/01/2013 - 23:19

Z początkiem stycznia zaszła rewolucja w PAL „Stworzyć miejsce do życia”. Z uwagi na możliwość zmiany biura na bardziej dostępne, przestronniejsze zdecydowaliśmy o przenosinach biura dwa piętra niżej. Nowy adres to Rynek Podgórski 12/5 - wejście przez podwórko, parter.

Jak każda przeprowadzka wymagała logistyki, pracy mięśni oraz co najważniejsze chęci do działania. W pakowaniu „dobytku”, ostrożnemu układaniu naszych jakże cennych filiżanek do kawy, pluszaków, książek pomagał Pan Piotr. W trakcie przenoszenia, układania, wstępnej aranżacji wnętrz niezwykle istotną pomocą wykazali się dotychczasowi uczestnicy Programu: Pani Aneta, Pani Stasia, Pan Krzysztof, Pan Piotr i Paweł. Nie zabrakło także naszej niezawodnej wolontariuszki od rzeczy wszelkich: Agnieszki. Sprzątania i wszelkiej innej pracy było co niemiara. Palowa ekipa poradziła sobie znakomicie a do tego w bardzo ciepłej, pełnej śmiechu atmosferze.

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE