Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejKoniec realizacji PAL pn.: „Siła rodziny”

Piotr Józefiak @ śr., 09/01/2013 - 13:24

 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły aktywny udział w programie Aktywności Lokalnej pn.: „Siła rodziny” i przyczyniły się do jego sukcesu. Mamy nadzieję, iż uzyskane w trakcie realizacji PAL umiejętności i kwalifikacje w wymierny sposób przedłożą się na Państwa sukcesy prywatne i zawodowe.

Czytaj całość »


Spotkanie podsumowujące PAL "Stworzyć miejsce do życia"

Berenika Błaszak @ czw., 31/01/2013 - 20:28

W dniu 14.12.2012 w godz. 17.00-20.00 w Hotelu Kazimierz odbyło się spotkanie podsumowujące działalność PAL  "Stworzyć miejsce do życia"

Z uwagi na okres przedświąteczny spotkanie połączyliśmy ze spotkaniem wigilijnymj:).
W trakcie spotkania odbyły się:

 • minikoncert część I- odbyła się premiera miniteledysków z płyty Moje Maisto nagranej przy pomocy Pana Michała Pijocha STUDIO NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH REDSHIFT  wraz z pokazem zdjęć z zajęć
   
 • podsumowanie PAL wraz z fotorelacją
   
 • kolacja wigilijna przy stołach
   
 • prezentacja zdjęć w ramach „Kraków jaki znam…”-wystawa zdjęć uczestników
   
 • minikoncert część II-młodzi uczestnicy ośpiewali przygotowane podczas żmudnych prób:) kolędy wraz z wierszami
Czytaj całość »


Wielkie małe przenosiny biura Programu Aktywności Lokalnej „Stworzyć miejsce do życia”

Berenika Błaszak @ czw., 31/01/2013 - 23:19

Z początkiem stycznia zaszła rewolucja w PAL „Stworzyć miejsce do życia”. Z uwagi na możliwość zmiany biura na bardziej dostępne, przestronniejsze zdecydowaliśmy o przenosinach biura dwa piętra niżej. Nowy adres to Rynek Podgórski 12/5 - wejście przez podwórko, parter.

Jak każda przeprowadzka wymagała logistyki, pracy mięśni oraz co najważniejsze chęci do działania. W pakowaniu „dobytku”, ostrożnemu układaniu naszych jakże cennych filiżanek do kawy, pluszaków, książek pomagał Pan Piotr. W trakcie przenoszenia, układania, wstępnej aranżacji wnętrz niezwykle istotną pomocą wykazali się dotychczasowi uczestnicy Programu: Pani Aneta, Pani Stasia, Pan Krzysztof, Pan Piotr i Paweł. Nie zabrakło także naszej niezawodnej wolontariuszki od rzeczy wszelkich: Agnieszki. Sprzątania i wszelkiej innej pracy było co niemiara. Palowa ekipa poradziła sobie znakomicie a do tego w bardzo ciepłej, pełnej śmiechu atmosferze.

Czytaj całość »
logo POKL MOPS UE