Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejWakacje Na Skarpie

Magdalena Baartus... @ czw., 18/09/2014 - 10:33

Animatorzy lokalni podczas wakacji realizowali ofertę dla najmłodszych. W porozumieniu ze Szkołą Podstawową nr 80 zorganizowane zostały zajęcia dla ok. 25 dzieci w ramach akcji "Lato w szkole". Odbyły się 3 kilkugodzinne spotkania podczas, których prowadzone  były m.in.: zabawy z chustą Klanza, puszczanie dużych baniek mydlanych, warsztaty z modelowania balonów oraz malowanie twarzy.

 

Na zakończenie wakacji zostały zorganizowane zawody sportowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i spotkały się z wielkim entuzjazmem ze strony dzieci i nauczycieli. Na zakończenie najmłodsi wyrazili duże chęci zaangażowania się w przyszłości w zaproponowany rodzaj aktywności. Mamy ogromną nadzieję na dalszą, prężnie rozwijającą się współpracę!

W dniach 17 i 18 sierpnia wybraliśmy się również na mecze piłki siatkowej do nowopowstałej Kraków Areny. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni miejscem i bardzo ochoczo kibicowali, przede wszystkim reprezentacji Polski. Mecz z Chinami zakończył się wynikiem 3:0, a mecz z Rosją 3:2, co wzmocniło dumę narodową wszystkich zebranych kibiców!


logo POKL MOPS UE