Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejListopadowe propozycje w PAL Na Skarpie

Magdalena Baartus... @ pon., 27/10/2014 - 14:02

W listopadzie i grudniu rozpoczynamy cykl wyjść do Teatru Ludowego i Teatru Bagatela w ramach treningu kompetencji społecznych. Spektakle, które proponujemy to m.in. Hotel Westminster, Sarenki, Szalone Nożyczki.

Kolejną listopadową propozycją są warsztaty z samoobrony i asertywności dla kobiet WenDo. Spotkania w poprzednich latach cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników innych PALi, dlatego też postanowiliśmy zorganizować je u nas! Zapraszamy!

Wszystkich chętnych do zaangażowania się w działania Programu Aktywności Lokalnej "Na Skarpie" zapraszamy do kontaktu z animatorami! 


logo POKL MOPS UE