Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej PAL „Sikorki" - Pierwszy piknik integracyjny Wolontariusze w PAL Józefińska Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności Lokalnej Program Aktywności LokalnejListopadowe propozycje w PAL Na Skarpie

Magdalena Baartus... @ pon., 27/10/2014 - 14:02

W listopadzie i grudniu rozpoczynamy cykl wyjść do Teatru Ludowego i Teatru Bagatela w ramach treningu kompetencji społecznych. Spektakle, które proponujemy to m.in. Hotel Westminster, Sarenki, Szalone Nożyczki.

Kolejną listopadową propozycją są warsztaty z samoobrony i asertywności dla kobiet WenDo. Spotkania w poprzednich latach cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników innych PALi, dlatego też postanowiliśmy zorganizować je u nas! Zapraszamy!

Wszystkich chętnych do zaangażowania się w działania Programu Aktywności Lokalnej "Na Skarpie" zapraszamy do kontaktu z animatorami! 


logo POKL MOPS UE